Neki Emra / Nje Dhimbje Mbete Ti
Neki Emra-Nje Dhimbje Mbete Ti
03:48

Neki Emra - Nje Dhimbje Mbete Ti

  • Görünümler 46
  • Radyoda Tekrarlama 0
Neki Emra Nje Dhimbje Mbete Ti
Açıklama ve sözleri
Teksti & Muzika: Neki Emra
Orkestrimi : Florent Boshnjaku
Video: ASHA

Nje Dhimbje Mbete Ti !

Te moren … ike … pa menduar dy here ..
Lendove, shkaterove cdo gje .. la vetem ankth…
Te doja si me shikoje , ta doja cdo gje qe beje ti…
Ehhh .. Nje dhimbje me la ti …


Nje dore dikur shtrengoja fort…
Dhe ate e ndjeja une..
Nje buze dikur e puthja fort ..
Dhe ate e doja une…

Nje shtrengim e beja dikur …
Ehhh .. ate e doja une …
Cdo gje me ty e doja une …
Ne fakt une te doja ty …

REF:
Nje dhimbje mbete ti
Po mendoja une tani
Nje plage t’rende me le ti
Mundohem cdo dite e me shume ..
Jo nuk ben...Asesi nuk po ben
Spo di te dua, spo mundem te dua .. A thua si do te ishte ndryshe …
Po te ishe ti !


Dikur dashuria kishte kuptim
Dikur ishe ti!
Dikur kisha jete ohhhh
Nje dhimbje me la ti
Me duket vetja i manget..
Me duket vetja i zbrazet …
Ike per nje deshire, per dicka qe s'ndjeve kurre !
daha fazla göster
videoclips

259847

148727

Yorumlar
kayıt

Sık kullanılanlara ekleyin sevdiğiniz radyo istasyonlarını ve iletim kaydet

Vk Facebook Google+ Mail.ru Odnoklassniki Yahoo Yandex