Kapelle Dewiisli
- Schomätteli
18:54
Kapelle Thunerbuebe
- Rote Rosen
18:51
Müko Brothers und Heidi
- Wos halt no gmüetli esch
18:48
Radio Tell
- Erkennungsmelodie Gesang und Jauchzer 2
18:48
Oberbaselbieter Ländlerkapelle
- Im Eptiger Bad
18:45
Ländlerquartett Tanzboden
- So chiits i dä Egg obä
18:44
Schwyzerörgeliquartett Försterhus
- Im Marsch
18:41
Mattinadas culs frars Janett
- Caviezel
18:38
Keiser Chörli
- Wildheuer
18:35
Radio Tell
- Wetter Outro
18:34
Das Wetter auf Radio Tell
- Täglich 3x
18:33
Verband Schweizer Volksmusik
- Lisa 2
18:32
Bärner Ländlers
- Laufe statt seckle
18:30
Brigitte Occhini
- Gloub dra
18:24
Bechburg Musikanten
- Braumeister
18:21
Kapelle Oberalp
- Piz Beverin
18:19
Kapelle Dölf Rogenmoser
- Am Jodlerchränzli
18:16
Jodlerklub Bönigen
- Es treichelet heizue
18:12
Kapelle Echo vom Säntis
- Urnäscher Bödeler
18:09
Familienkapelle Kropf
- Es Härzchäferli
18:06
Handorgelduo Schuler
- Muheim
18:03
La Luna
- Siebchen
18:00
Lasenberg
- Äs Tänzli für Kobi
17:57
Solojodel Sämi Zumbrunn
- Gemsläckitossä
17:54
Silberhorn
- Träumli
17:51
Trio Walenstadt
- Mazurka 15
17:48
Boss
- Buebe
17:45
Handorgelduo Kallen
- Bourquin
17:42
Alphornquartett Oberegg
- Alphorn
17:39
Schwyzerörgeli
- Quartett Wysseflue Burgistein
17:27
Ländlerkapelle Carlo Brunner mit Edgar Schmid, Posaune
- Alex Kuprecht
17:21
Schwyzerörgelitrio Gody Schmid
- Bim Huswart
17:18
Jodelgruppe Edelwyss Stärnen
- Spitzeflueh
17:15
Ländlertrio Stockbergbuebe
- De Schattebärgler
17:12
Akkordeonduo Wachter
- Rutz
17:09
Hackbrett
- Solo Jakob Alder
17:06
La Brante
- Couleurs d'Automne
17:03
Sigi Gisler
- De Schacher
17:00
Carlo Brunner
- Martin Nauer
16:57
Trio Wildbach
- Ein kleines Edelweiss
16:54
Schwyzerörgeli
- Trio Kurt Schmid, Bowil
16:48
Bärgjodler Sigriswil
- Ruossigratjutz
16:45
Melodias Mundharmonika
- Gruppe
16:42
Handorgelduo Häller
- Lötscher
16:40
11_Schwyzeroergeliquartett_Dysli
- Kofmel
16:37
Jodlerduett Rüedi
- Rüegsegger
16:35
Blaskapelle Heitersberg
- Pisen Zivota
16:32
Ländlerkapelle Carlo Brunner
- Em Baarer Gmeindrat si Schnupf
16:28
Schwyzerörgelifrönde Rast
- Wiss
16:25
Jodlerklub "Heimelig" Schwarzenbach/Huttwil
- Soldanella
16:20
Echo vom Schafband
- Sehnsucht
16:15
Appenzeller Streichmusik Schmid
- Rösli
16:12
Handorgel und Schwyzerörgeliduett Betschart
- Rogenmoser
16:09
Hausmusik Marti Jegenstorf
- Hintersteiner Festbiermarsch
16:07
Ländlertrio Hans Hänni
- Mit dr "Blüemlisalp" uf em Thunersee
16:05
Markus von Rotz
- Äs Chnächtli
16:00
Ländlertrio Bucher
- Häller
15:58
Familiekapelle Fuhrer Hondrich
- Zum Abschied
15:54
Bumm und Schrumm
- Ländlerkapelle Alphüttli
15:51
Franz Schmidig
- Leo Betschart
15:48
Les amies de Lac Léman
- Pluies d eté 05
15:45
Bachbärg
- Örgeler
15:39
rico rosenkranz
- KW 18 24 Abmoderation
15:33
Buure Chörli Lozärnerland
- Im Buechewald
15:30
Chapella Clavadatsch
- Unter dem Feigenbaum
15:24
Annemarie Berchtold
- Silvia Rindlisbacher
15:21
Fyrabe
- Chörli Hasle
15:18
Schächentaler Büäbä
- Underem Birebaum
15:12
Jodlerklub Ahori
- Ga Lärcha fellu
15:09
rico rosenkranz
- KW 18 24 Text 04
15:06
Oberwalliser Ländlerkapelle Estrina
- Unter der Linde
15:03
joachim rittmeyer
- Massband
15:00
Habsburg Musikanten
- Drei weisse Birken
14:57
Jodelquartett Säntis
- Föhrewäldli
14:54
rico rosenkranz
- KW 18 24 Text 01
14:45
Jodlerterzett Fritz Schmutz / Fritz + Peter Wegmüller
- Dr Bärgahorn
14:42
Jodlerklub Bärgbrünneli Liesberg
- Mi Boum
14:36
Jodlerklub Giswil
- Familie
14:33
Schwyzerörgelitrio Hess
- Buebe
14:27
Radio Tell
- Erkennungsmelodie Fox Handorgel Piano
14:24
Kapelle Kölbener Appenzell
- Hoch Vom Säntis
14:21
Kapelle Heimelig Herzogenbuchsee
- Es Reisli is Ämmital
14:18
Chörli Melody & Kapelle Oberalp
- Glacier Express
14:15
Kapelle Toggeburgerbuebe
- s' Vaters Geuerler
14:12
Ländlertrio Churfirstengruess
- Lädelizunftmeischter
14:09
Schwyzerörgeli
- Quartett Flükiger
14:06
Oberwalliser Ländlerkapelle 'Estrina'
- Gruss vom Turtmanntal
14:03
Jodlerklub Hohgant Schangnau
- Der Heidehüsler
14:00
Dominik und Tony Nauer
- Us altä Zytä
13:54
Schwyzerörgelitrio Sännebüeblä
- I dr Altmatt
13:51
Solojodlerin Elfrieda Züger
- Läbesfröid
13:48
Ad hoc Blasorchester 2006
- Uf em Bürgestock
13:45
Kapelle Hans Aregger & Aregger Roos
- Urchigs Holz
13:42
Jodlergruppe Simmefall
- Jsi Gägend
13:36
Radio Tell
- Erkennungsmelodie Gesang und Jauchzer 2
13:33
Handorgelduett Dänzer
- Seewer
13:30
Kapelle Hans Muff
- Bruno Syfrig
13:27
Jodlerchörli Hüsliberg
- Hei
13:24
Hanns in der Gand
- Lied der Gilberte de Courgenay
13:15
Akkordeonduo Fredy Heinzer
- Fredy Reichmuth
13:12
Alphorntrio Eggflueh Pfeffingen
- Im Stachel
13:09
Schwyzerörgeli
- Trio Liebi
13:06
Radio Tell
- Werbeblock Start
13:03
Solojodlerin Sabina Kuhn
- Chumm hei
12:57
Jodelterzett Bumbach (Bigler
- Wigger
12:51
Radio Tell
- Chraftfuetter
12:48
Echo vom Geissläzwick
- Vertraute Zweisamkeit
12:45
Ländlerkapelle Steudler
- gasser
12:42
Jodlerklub Marbach LU
- In der Bärgwält
12:33
Kapelle Edelstee
- Em Rässe Albert sys
12:27
Res Schmid
- Gebrüder Marti RSGM
12:24
Niklaus Hess mit Thomas Hegner
- The Rusch Brothers
12:21
Ländlerkapelle Stelser Bueba
- Elsepli
12:18
D´urchige Tösstaler
- Uf em Rebberg in Rheinau
12:15
Jodlerklub Fruttklänge Kerns
- Bärghuisjuiz
12:06
Sebi Heinzer
- Simon Lüthi mit Nadja und Fredy Heinzer
12:03
Ländlerkapelle Heidi Wild/Therese Wirth
- Von Kaenel
12:00
Bündner Spitzbueba
- Bündner Träumli
11:57
Ewald Benz und seine neue Seldwyler Dorfmusik
- Musikantenmoral
11:54
Engadiner Ländlerfründa
- Dr Sepp
11:51
Mosi
- Musig mit Häppy Imholz
11:48
Alpina Cheerli
- Bhüet üs Gott der Chüejerstand
11:45
Ländler
- Panache
11:42
Brandhölzler Striichmusig
- Ninas Masollka
11:39
Jodlergruppe Echo vom Flösch
- Abestimmig
11:33
Schwyzerörgelitrio Schiltbüäbä
- Bim Stockiger Meiru am Wildiheiw
11:30
Solojodlerin Sabina Kuhn, Begl. Hanspeter Eggenberger
- I ha di gärn
11:24
Kapelle Franz Manser
- De Fred i de Flöh
11:21
Trio Aaregruess
- Für mini Ching
11:15
Iren Kiser/Armin Mattmann, Alphorn
- Musig verbindet
11:09
Jodelduett Annalies und Sämi Studer/Willis Wyberkapelle
- Chumm hei!
11:03
Solojodler Franz Duss
- Höch obe
11:00
08_Schwyzeroergeliquartett_Dysli
- Kofmel
10:57
Original Seldwyler Dorfmusik
- Züri
10:54
Kapelle Kälin
- Gambirasio
10:51
Frauenjodelchor Bumbach
- Zäme singe
10:45
Örgelifründe Aegelsee
- Fix
10:39
Echo vom Gätterli
- Im Muotathal
10:36
Ländlerkapelle Dünner
- Nauer
10:33
Trio Eugster & Kapelle Heirassa
- Steiner
10:30
Kapelle Heirassa
- Ein treurer Blick
10:27
Echo vom Hirsch
- Überä Arlberg
10:24
Schwyzerörgeliquartett Mondschyngiele
- Bi Mondschyn uf dr Queen Mary
10:21
Kapelle Echo vom Hirsch
- Naturjutz II
10:18
Kapelle Aegler Fuhrer
- Innerschwyzer Musikante
10:15
Schwyzerörgeliquartett Längenberg
- Traditionell
10:12
Jodlerduett Ruedi Schertenleib
- Ernst Rupp, Begleitung: Edy Steiner
10:06
Staufberg
- Musikanten
10:03
Raphael Fuchs & Co
- Wenn d Sunne untergaht...
10:00
Metzger
- Jodlerchörli Bern
09:54
Zürcher Ländlerquartett
- E alti Masollke
09:51
Schwyzerörgeliquartett Habkern
- Bi s Jägers Hannes
09:48
Handorgelduo Remo Gwerder
- Franz Schmidig
09:45
Schwyzerörgeli
- Quartett Alperose
09:39
Appenzeller Echo
- Geburtstag
09:36
Trio Ueli Wanderon
- De Chäser
09:33
Julia Steiner
- S luschtig Anneli uf em Heubode
09:30
Ländlertrio Büeler/Bürgi
- Ein Rekrut sass
09:27
Ländlertrio Forrer
- Dütschler
09:24
Alphorntrio Gräfimatt
- Am Bristenstock
09:21
Echo vom Wohlensee
- Örgelistress
09:18
Kapelle Bühler
- Fischer
09:15
Solojodlerin Sandra Gabriel
- Es Huus voll Blueme
09:09
Wolfito Vetter und Deine Blasmusik
- Üsi Schwiz
09:06
Kapelle Arthur Horath
- Arth
09:03
Schwyzerörgeliquartett Stockhorn
- E urchige Schwarzenegger
09:00
Jodlerklub Alphüttli Plaffeien & Andrea Berg/Gölä
- Sternenträumer
08:54
Jodlerquartett Alpenrösli Heimenschwand
- Es Lied vo Träne
08:51
Schwyzerörgeliquartett Trumpf
- Puur
08:45
Akkordeo
- Duo Kälin
08:42
Lukas Sutter, Hackbrett
- Solo
08:39
Blaskapelle Heidiland
- Polka Pro Trubka
08:33
Trio Chrüzeggbuebe
- Gygeli
08:30
Horeflue Jutzer Saanenland
- Horeflue Jutz
08:24
Chisetaler Blaskapelle
- Sivicka
08:18
Kapelle Echo vom Mythen
- Windfieber
08:15
Jodelduett Frida Bundi
- Richard Huwyler
08:06
Bundespolizei Orchester München
- Rochers
08:03
Swiss Ländler Gamblers
- Jubiläums
08:00
Jodlerklub "Echo vom Bodemünzi"
- Senneglück
07:51
Quartett Laseyer
- Helewie
07:48
Duo d'accordéons Marylène et Roger Tille
- Veillée au Chalet
07:45
Ländlertrio Echo vom Mälchberg
- Andenken an Wychel Wysi
07:39
Jodlerplausch Wiesendangen
- Der Früehlig gwinnt
07:36
Handorgelduo Schuler
- Muheim
07:33
Akkordeonduo Emmenegger
- Röösli
07:30
Fribis Pajasse
- Es bewegt sech scho
07:27
Richi, Sepp und Hanspeter
- Hoch Uetliberg
07:24
Alphorntrio Setteresteg
- Uf der Rossweid
07:21
Hausi Straub
- Die fröhliche Margot
07:18
Johannes Schmid
- Kunz/HujGroup
07:15
Jodelterzett Wittwer
- Ä gfährliche Jäger
07:12
Blasorchester Stadtmusik Luzern
- Fulenbacher Marsch (arr. E. Mast for wind ensemble)
07:06
Turikante
- Limmat Walzer
07:03
Schwyzerörgeli
- trio Gody Schmid
07:00
Jodlerklub "Heimat" Alchenstorf
- Bärgblueme
06:54
Trio Bärglistock
- Matterhorn
06:51
Ländlertrio Arnold
- Herger
06:48
Striich
- und Zugmusig Bern
06:45
Bossbuebe
- Kandlbauer
06:42
Stelser Buaba
- Auf Burg Castels
06:39
Ländlerquartett Tanzboden
- Am Hinter
06:36
Werner Gasser u siner Schwyzerörgelifründe
- Benus Badwanne
06:33
Guido Minicus
- Gaby Sprenger
06:30
Jodlergruppe Edelwyss
- Stärnen Grindelwald
06:27
Linda Fäh, Silvio D'Anza, Nelly Patty, Frank Tender, Carlo Brunner's Superländlerkapelle
- Wiehnacht z Lache am See (Latin Version)
06:21
Schwyzerörgeliduo Iten
- Grab
06:18
Jodelduett Marie
- Theres Bieri
06:15
Chüelibach Musikanten
- Gablonzer Perlen
06:09
Ländlerquartett Lötschenbach
- 11 2 mal Ändu
06:06
Schwyzerörgeliduo Remo Gwerder
- Iwan Meier
06:03
Jodlerklub Alpeglöggli Hasle
- Früehligsstrahle
06:00
Striichmusig Bänziger
- Zom Silberige Hochzig
05:57
Trachtenkapelle Düdingen
- HC Warpoli
05:54
Verschiedene Interpreten
- Uf d'r Corviglia
05:45
Willis Wyberkapelle
- Schwyzer
05:39
Kapelle Thury Horath
- Es überlauft
05:36
Lisa Stoll
- Philharmonic Wind Orchestra
05:30
Schwyzerörgeliduo Sitzbuebe
- In bester Laune
05:27
Dr Schründler und sini Musigkollegä
- Meine Lieben
05:24
Jodelduett Sabina Kuhn
- Rita Felder
05:18
Blaskapelle Etzel
- Kristall
05:12
Swiss Mix
- Xundheit
05:09
Thürler
- Mosimann mit den Gastmusikern Tom Küffer und Marc Gerber
05:06
Jodlerklub Heimelig Willisau
- Alpabig
05:00
Trio Seebärggruess
- Tschudi's Chue
04:57
Streichmusik Edelweiss Herisau
- Jodelquartett Kantonsgrenze
04:54
Kapelle René Jakober
- De Tumbler
04:48
Die Frohsinnige
- Schau das Alpenglühn
04:45
Kapelle Jost Ribary
- René Wicky
04:42
Rees Gwerder
- Gerold im Schuss
04:36
Schwyzerörgeli
- Musig Mutschellen
04:24
Terzett Monika Hess, Marie
- Theres von Gunten, Matthias Wüthrich
04:18
Brass Band Rekrutenschule Schweizer Militärmusik
- La Sera Sper Il Lag
04:15
Willy Schmid
- Bruno Raemy
04:12
15_Jodeldoppelquartett_Baergblueemli_Littau_Alp
- Sunntig
04:00
Fyrabeörgeler
- Am schöne Genfersee
03:54
Markus Dürst
- Ruedi Wachter
03:51
Oberhasli
- Ländlerfrinde
03:48
Stadt
- Jodler Uster
03:39
Urs Zehnder
- D Oldie Marie
03:36
Alois Schilliger und sini Musikante
- Weggis
03:33
Chinderchörli Herisau
- Bi öös im Appezellerland
03:30
Alpegruess Muisig
- A dr Älplerchilbi z Rickebach
03:27
Schwyzerörgeli
- Quartett Werner Brügger
03:24
Dallenwiler Muilörgeler
- Stilles Glück
03:18
Jodelduett/
- ltrio Geschwister Gnos
03:15
Kapelle Carlo Brunner
- Czardas
03:06
Jodelchörli Schönengrund
- Zwei schöni Ländli
03:03