Оксана Білозір / Гойдалко
Оксана Білозір-Гойдалко
03:56

Оксана Білозір - Гойдалко

  • Ansichten 282
  • Wiederholung im Radio 0
Beschreibung und Texte
Презентація пісні «Гойдалко».
iTunes: https://itunes.apple.com/album/id1323137054
Google play: http://bit.ly/2Acf2ti
Deezer: http://bit.ly/2BdrNHL
Amazon: http://amzn.to/2Bfgmzk
Yandex music: http://music.yandex.ua/album/4901378

Зворушлива історія про жіночу долю, про самотність, про прекрасну місію жінки-матері, про кохання в одну ніч, але назавжди.
«Гойдалка – це життя. Спочатку нас ніжно заколисує мама, а потім розгойдує життя, інколи безжально. Я була вражена, що Олександр Тищенко, автор пісні, чоловік, написав таку історію з глибокою жіночою філософією. Він відкрив у цій композиції одну з найбільших проблем світу – самотність. Пісня зазвучить напередодні Різдвяних свят. Давайте ми усі загадаємо бажання – «нехай нікому у світі не буде самотньо!» – Оксана Білозір.

Легендарна українська співачка Оксана Білозір здавна помічена досить несподіваними кроками у розширенні естетики репертуару, кожний з яких свідчить щонайменше про бажання Оксани виходити періодично за межі традиційної української естради, не тільки оновлюючи свій почерк, і водночас співпадаючи з сучасними тенденціями, але при тому залишаючись тим брендом, який фани та критики вже звикли відчувати як автентичну «Оксану Білозір».
Під кінець 2017-го року, в момент, який аж ніяк не «провокує» до бажання розваг, Оксана врешті випускає досить модерновий сингл, авторство якого належить відомому співаку та сонграйтеру, одному з піонерів українського арт-року та «наївного» укр-попу перших років Незалежності Олександру Тищенку. Втілити ту всю «красоту» продюсер співачки Роман Недзельський вирішив довірити продюсеру Віталію Климову, з яким вже одного разу апдейт творчості Оксани був успішно зроблений (пісня «Лелеки» 2002 року, авторства Дмитра Ципердюка).
Над реалізацією проекту, яка тривала три місяці і в якій було задіяно чотири столичні студії звукозапису, працювала фактично «дрім тім» української сучасної музики, кожний з гравців якої вніс свою фарбу до кавалку, а саме:
- аранжувальника Івана Розіна (ex-«Gouache», ex-«US», композитор та музикант);
- аранжувальника струнних Мілоша Єліча («Океан Ельзи», музикант, композитор та продюсер);
- барабанщика Євгена Селезньова та басиста Антона Бєлко;
- сопілкаря Олеся Журавчака;
- бандуриста Івана Ткаленко;
- камерний оркестр «Віртуози Києва»;
- співачку Мар’яну Головко;
- співака Іво Бобула;
- саундпродюсера Віталія Телезина.

Невдовзі пісня «Гойдайлко» отримає візуальне втілення – відеокліп. А вже 27 лютого Оксана Білозір чекає усіх у Національному палаці мистецтв «Україна» на своєму сольному концерті.
mehr anzeigen
videoclips

94709

37

Kommentare
Anmeldung

Speichern Sie Ihre Lieblings-Radiosender und Getriebe, zu Favoriten hinzufügen

Vk Facebook Google+ Mail.ru Odnoklassniki Yahoo Yandex